Scenariusze

Jakie formy rozgrywki proponujemy na naszych polach paintballowych


Aby dodatkowo uatrakcyjnić rozgrywki na naszym polu, przygotowaliśmy specjalnie dla was scenariusze gry i kilka z nich przedstawiamy poniżej.
Mamy nadzieję, że spodobają wam się nasze pomysły!


"ENIGMA" FRANCJA 1944 r.

Żołnierze piechoty morskiej otrzymali rozkaz zdobycia niemieckiej maszyny szyfrującej ukrytej w walizce, Niemcy przechwycili rozkaz ze sztabu aliantów, rozpoczął się wyścig z czasem...

Celem każdej z drużyn jest zdobycie walizki znajdującej się w centralnym oznaczonym miejscu pola. Gracz który zdobył walizkę zobowiązany jest donieść ją do bazy, jeśli w trakcie transportu walizki został trafiony zostawia ją w tym miejscu i opuszcza pole. Wygrywa drużyna która jako pierwsza doniesie walizkę do bazy.


"POLE CHWAŁY" WIETNAM 1968 r.

Oddział Wietkongu zauważył zbliżający się patrol Marines. Decyzja dowódcy mogła być tylko jedna – atak...

W grze biorą udział 2 drużyny. Każda drużyna ma wyznaczoną na polu bazę skąd rozpoczyna swoje działania. Rozgrywka polega na współdziałaniu graczy w celu eliminacji grupy przeciwnej. Wygrywa drużyna której członkowie nie zostali trafieni.


"MISJA X" IRAK 2008 r.

Parę ulic przed bazą żołnierze koalicji eskortujący ważnego informatora dostali się pod silny ostrzał nieprzyjaciela. Rozkazem dowódcy muszą go dostarczyć żywego do bazy...

W grze biorą udział 2 drużyny – ochrona, terroryści oraz informator. Celem ochrony jest przeprowadzenie nietkniętego informatora do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie wyeliminować go zanim dojdzie do celu.


"OSTATNI BASTION" AFGANISTAN 2010 r.

Zdziesiątkowany oddział Talibów umocnił swoje pozycje w bunkrze. Amerykanie wysłali zwiad, który zlokalizował ostatni punkt oporu. Rozpoczęła się ofensywa...

W grze biorą udział 2 drużyny, z których jedna znajduje się w bunkrze i broni go oraz flagi stojącej nad nim. Celem atakującej drużyny jest wyeliminowanie przeciwników, bądź zerwanie flagi.


"PIERWSZA LINIA" LIBIA 2011 r.

Dowódca rebeliantów otrzymał zadanie zdobycia ważnych punktów strategicznych w mieście, nie wie że w te same miejsce zmierza Libijskie wojsko...

W grze biorą udział 2 drużyny. Każda drużyna ma za zadanie zdobyć flagi wiszące w oznaczonych miejscach na polu. Celem każdej z drużyn jest zdobycie wszystkich flag i doniesienie ich do bazy. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę musi zostawić ją w miejscu w którym został wyeliminowany.

Zabawa z nami to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu - mamy wiele do zaproponowania!