FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące paintballa


Czy Paintball jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak! Paintball wbrew obiegowej opinii należy do bezpiecznego sportu. Jeśli spełnia się podstawowe środki ostrożności nic złego stać się nie może.

Czy farba jest szkodliwa lub toksyczna?

Kulki produkowane są wyłącznie ze składników spożywczych, podlegają pełnej biodegradacji. Zrobione są z naturalnych tłuszczy i barwników roślinnych, okraszonych łatwo przyswajalną przez naturę chemią.

Czy boli jak się dostanie?

Żelatynowa osłonka kulki pęka wraz z uderzeniem i generalnie powoduje lekki ból (często nie wyczuwalny w ferworze walki). Bardziej bolesne jest uderzenie kulki w odsłoniętą cześć ciała.

Farba – jak ją zmyć?

Farbę paintballową zmyć jest bardzo łatwo. Z ciała schodzi przy pomocy mydła i wody, a nawet zwykłego ręcznika papierowego (wszystkie 3 elementy wymienione wyżej, są u nas dostępne). Z ubrań farba schodzi po jednym praniu – nawet w 30 stopniach.

Nie wiem jak się obsługuje marker, co robić?

To nie jest żaden problem, ponieważ przed każdym wejściem na pole przeprowadzany jest krótki wykład na temat obsługi markerów, zasad bezpieczeństwa, wskazań i przeciwwskazań. Tak więc szkolenie będzie przeprowadzone i nie ma się czym martwić.

Co trzeba ze sobą zabrać na imprezę paintballową?

Trzeba przede wszystkim zabrać dużo dobrego humoru, wygodne buty i ewentualnie koszulkę na przebranie, gdyż cała reszta ubioru wchodzi w skład zestawu.

Czy wystawiamy faktury VAT za imprezy integracyjne?

Tak, wystawiamy faktury z 23% VAT.

Czy jest możliwość kupienia czegoś do picia lub jedzenia?

Jasne! Na miejscu jest możliwość zakupienia napoi bezalkoholowych oraz organizacji grilla bądź ogniska.

Czy na terenie obiektu znajduje się toaleta?

Tak, na terenie obiektu znajduje się zarówno toaleta jak i szatnia.

Zabawa z nami to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu - mamy wiele do zaproponowania!